Váš košík

Hľadať titul

Pripravujeme

Sarah Lark: Dream

„Ešte nikdy v živote nepocítila Sára tak intenzívne svoje spojenie s prírodou.“

Sára sa so svojimi rodičmi odsťahovala na Nový Zéland. Zem snov sem, zem snov tam, spočiatku jej chýba starý domov, jazdiareň a predovšetkým kôň, o ktorého sa starala. O svoju novú domovinu sa začne zaujímať až vo chvíli, keď jej mladý Lucas ukáže divé kone z pohoria Kaimanawa. Fascinuje ju predovšetkým žrebec farby vetra, ktorému dá meno Dream.

Sáru šokuje, keď sa dozvie, že kone sa pravideľne odchytávajú a krotia. Len čo zistí, že práve mladý žrebec sa dostane k predajcovi koní, ovládne ju len jedna myšlienka: Ako by mohla Dreamovi opäť navrátiť slobodu...

Knižný klub

Katalóg Knižného klubu jar-leto 2023 už k dispozícii!

Tu si ho môžete zadarmo prezrieť.

Novinky

Nechcete premeškať naše súťaže? Máte záujem o informácie o novinkách? Tu sa môžete prihlásiť:

Náš tip

V dome (Le Roy, Philip)
Bežná cena: 14,49 €
Cena pre členov klubu: 12,99 €

Kategórie

Knižný klub

Máte záujem o členstvo v Knižnom klube Arkusu?

Členovia Knižného klubu vydavateľstva Arkus majú možnosť kúpiť si naše knihy za zvýhodnené ceny a budú od nás dostávať mailom informácie o našich novinkách, rôznych akciách, súťažiach, výpredajoch, a podobne. A to nie je všetko! Ako člen klubu môžete u nás nakupovať za zvýhodnené ceny, a navyše ušetríte aj na poštovnom - 2,49 EUR za dobierku, alebo 1,99 EUR pri platbe na predfaktúru! Ponúkame tiež možnosť doručenia kuriérom za 1,00 EUR príplatok k zvýhodnenej cene.

Ak máte záujem o členstvo v Knižnom klube Arkusu, stačí, ak vyplníte prihlášku, ktorú nájdete TU. Členmi knižného klubu sa môžu stať súkromné osoby, ale aj organizácie (viď Prihláška).

Ak potrebujete viac informácií, kontaktujte nás na našej e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Do Knižného klubu môžete prihlásiť aj svoje dieťa.

Ste už členom Knižného klubu?

Tituly z ponukového katalógu si môžete objednávať i štandardným spôsobom - objednávkou na tejto stránke. Pred objednaním v pravej hornej časti stránky kliknite na možnosť "Zobrazovať klubové ceny", aby ste videli zvýhodnené ceny platné pre Knižný klub.

Objednávať môžete i poštou, telefonicky a e-mailom. Pri každej objednávke uveďte, prosím, Vaše členské číslo, alebo, ak si ho nepamätáte, do Poznámok pri objednávaní uveďte, že ste členom Knižného klubu - to úplne postačí.

Aktuálny katalóg Knižného klubu

Aktuálny katalóg Knižného klubu si môžete stiahnuť TU.

Ponúkame členstvo i učiteľom a ostatným pedagogickým pracovníkom!

Ak nám pošlete vyplnenú prihlášku literárneho dôverníka, 2 - 4 krát ročne Vám pošleme náš ponukový katalóg s knihami za zvýhodnené ceny. Pokiaľ si z neho objednáte niektoré tituly, zašleme Vám ich na dobierku, pričom ako dôverníkovi Vám vznikne nárok na ďalšiu zľavu!

Máte záujem? Stačí, ak vyplníte prihlášku, ktorú nájdete TU. Bližšie info získate na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Ďakujeme Vám za Váš záujem.

Vydavateľstvo Arkus

Vaše osobné údaje elektronicky spracovávame za účelom evidencie členov klubu v Knižnom klube Arkusu, predplatného a ponuky tovaru v súlade so zák.o ochrane osob.údajov v platnom znení v rozsahu nevyhnutnom na splnenie tohto účelu. Ak máte záujem o sprístupnenie, výmaz či opravu vašich osobných údajov, kontaktujte nás na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .