Váš košík

Hľadať titul

Pripravujeme

Zábavné hlavolamy 2

Nové vydanie obľúbených Zábavných hlavolamov sa vracia už čoskoro!

Knižný klub

Novinky

Nechcete premeškať naše súťaže? Máte záujem o informácie o novinkách? Tu sa môžete prihlásiť:

Náš tip

V dome (Le Roy, Philip)
Bežná cena: 14,49 €
Naša cena: 13,49 €

Kategórie

Ponuka kníh na koncoročné odmeny

Vážená pani riaditeľka, vážený pán riaditeľ,

opäť Vám - rovnako ako po minulé roky, posielame našu ponuku kníh na koncoročné odmeny pre žiačky a žiakov Vašej školy, ponuku, ktorá sa postupne stala veľmi obľúbenou a, ako sme sa dozvedeli, mnohé školy na ňu už netrpezlivo čakajú.

Táto ponuka je i tentoraz pre školy veľmi výhodná, pretože ceny sú výrazne nižšie ako v kníhkupectvách a platia len do 30.júna 2024 a len pre školy. Pre Vašu lepšiu orientáciu sme knihy znova zoradili podľa jednotlivých ročníkov, aby ste nemuseli hádať, pre aký vek sú asi určené, a taktiež i podľa toho, či sa - aspoň podľa nášho názoru - hodia viac pre dievčatá alebo pre chlapcov. Všetky knihy sú v pevnej väzbe s výnimkou titulov č.1, 2. 21, 22 (mäkká väzba so záložkami) a č.24.

Počas trvania tejto akcie pri objednávke už nad 35,- € neplatíte nijaké poštovné ani balné, pri objednávke do 35,- € vrátane je poštovné 2,29 € (platba predom), resp. 2,99 € (dobierka). Balné neúčtujeme vôbec.

Do objednávky, prosím, pripíšte IČO a DIČ Vašej školy. Knihy zasielame na dobierku alebo na predfaktúru (platba vopred).

Ceny sú konečné, nie je možné kombinovať ich s inou zľavou.

Pre 1. - 3. ročník

Bludiská a iné hlavolamy (2.vydanie) (Mlčochová, J., Mečíř, R.)
1. Bludiská a iné hlavolamy (2.vydanie) (Mlčochová, J., Mečíř, R.)
3,00 EUR (bežná cena 5,95 EUR)
dievčatá aj chlapci
Druhé vydanie úspešného titulu zo série Preč s nudou.
Na každej strane sa nachádza skvelá kombinácia dvoch rôznych druhov hlavolamov. Knižka
obsahuje takmer 50 veľkých zábavných bludísk a rovnaký počet iných druhov hlavolamov:
napr.sudoku, doplňovačky, spájačky a iné.
Objednať:
 

Zvieratá / Zabávame sa s číslami (Mečíř, Andy)
2. Zvieratá / Zabávame sa s číslami (Mečíř, Andy)
1,50 EUR (bežná cena 2,60 EUR)
dievčatá aj chlapci
Deti sa rady zabávajú tak,že spájajú bodky a vytvárajú tak nové obrázky. V tejto publikáci nájdu takých obrázkov veľa, no môžu si ich nielen dokresliť, ale zároveň si precvičiť i číslice a slová - pri každom obrázku je totiž napísané, o aké zviera ide.
Objednať:
 

Kto kradol v cirkuse Zlatá hviezda? (Mlčochová, Jela)
3. Kto kradol v cirkuse Zlatá hviezda? (Mlčochová, Jela)
4,00 EUR (bežná cena 7,95 EUR)
dievčatá aj chlapci
Strašné! V cirkuse Zlatá hviezda v noci vyčíňal zlodej! Obeťou sa stal kúzelník Abrak Dabrak, ktorému zlodej ukradol dôležitú rekvizitu, takže teraz nemôže vystupovať. Našťastie prichádza detektív Ihlička, ktorý nájde aj ihlu v kope sena. Púšťa sa do pátrania a čoskoro naďabí na prvé stopy. Čas však letí a nervozita sa stupňuje. Dokáže detektív nájsť zlodeja včas a zachrániť tak večerné predstavenie? .
Objednať:
 

Divé zvieratá (Vandewiele, Agnes)
4. Divé zvieratá (Vandewiele, Agnes)
4,50 EUR (bežná cena 7,30 EUR)
dievčatá aj chlapci
Encyklopédia pre menšie deti. Séria Otázky/odpovede. Prečo má kengura vak? Čo má dromedár v hrbe? Deti nájdu v knižke odpovede na tieto, ale i na veľa ďalších otázok, množstvo farebných obrázkov a na každej dvojstrane hru na rozvíjanie pozornosti.
Objednať:
 

Smieškov veľký plán/Veľká jablková farma 2
5. Smieškov veľký plán/Veľká jablková farma 2
3,50 EUR (bežná cena 6,25 EUR)
skôr dievčatá
Pôvabná knižka o príhodách poníka Smieška, ktorý prichádza na Veľkú jablkovú farmu s dôležitou úlohou: budú sa na ňom učiť jazdiť deti! Smieško by si chcel dobre rozumieť so všetkými jazdcami, rýchlo však zisťuje, že každý je úplne iný. A tak vymyslí veľký plán...
Objednať:
 

Poník má problémy/Pony tím 3
6. Poník má problémy/Pony tím 3
3,50 EUR (bežná cena 6,99 EUR)
dievčatá
Pamin otec je veterinár, takže Pam je zvyknutá pohybovať sa v spoločnosti chorých zvierat. Keď však ochorie jej vlastný poník, Pam potrebuje pomoc svojich priateliek. Dievčatá sa usilujú prísť na to, čo spôsobilo poníkovu chorobu. Vyriešia túto záhadu?

Objednať:
 

Pre 3. - 5. ročník

Mister dog - Môj tajný denník (Zett, Sabine)
7. Mister dog - Môj tajný denník (Zett, Sabine)
6,90 EUR (bežná cena 11,99 EUR)
dievčatá aj chlapci
Preklad z nemčiny: Vojtech Czobor

Konečne poriadna rodina!

Keď sa Mister dog prisťahuje ku Kaiovi, Sáre a ich trom deťom, začne to byť pre obrovského chlpatého psa naozaj vzrušujúce. Spolu s deťmi objavuje okolie, spôsobí rozruch na futbalovom ihrisku a zoznámi sa s krásnou labradorkou Kimbou.

Mister dog si svoj nový život rodinného psa naozaj vychutnáva, len keby nebolo toho protivného papagája, ktorý z ďalšieho člena rodiny vôbec nie je nadšený. A to, že sa Mister dog postará o chaos na pokračovanie (samozrejme, vždy nechtiac), veci vôbec neuľahčuje. Bude to napínavé: smie zostať, alebo sa musí opäť vysťahovať?

Objednať:
 

Kto škrieka v prázdnej klietke? (Brezina, C. Thomas)
8. Kto škrieka v prázdnej klietke? (Brezina, C. Thomas)
2,90 EUR (bežná cena 6,27 EUR)
dievčatá aj chlapci
3.príbeh zo série Tajný pes Bello Bond. Pri návšteve letiska upozorní bystrý teriér svojich 3 kamarátov na klietku, v ktorej niekto škrieka, i keď je prázdna! Mladí detektívi sa pustia do pátrania, nová záhada je však nebezpečnejšia, ako sa zdalo...
Objednať:
 

Strašidelný hrad/Hádajkove dobrodružstvá 1. (Mlčochová, Jela)
9. Strašidelný hrad/Hádajkove dobrodružstvá 1. (Mlčochová, Jela)
4,50 EUR (bežná cena 6,99 EUR)
dievčatá aj chlapci
Riešiteľ hlavolamov Hádajko z obľúbeného rovnomenného detského časopisu sa prvý raz predstavuje ako knižný hrdina! Pricestuje do Strašidelných hôr na hrad Orlia hliadka a púšťa sa do pátrania po stratenom vzácnom meči, počas ktorého sa nečakane ocitne až v stredoveku. Prežije tam množstvo napínavých i komických dobrodružstiev: uvrhnú ho do hladomorne, poletí na metle, spadne do vodopádu, uväznia ho v podpalubí, surfuje na rytierskom štíte... a to ani zďaleka nie je všetko!.
Objednať:
 

Hry na voľný čas (Kol.)
10. Hry na voľný čas (Kol.)
4,00 EUR (bežná cena 8,30 EUR)
dievčatá aj chlapci
Super, dnes sa nejde do školy! Môžeš sa zahrať niektorú z hier, ktoré ponúkame: origami, kúzla a zabavné pokusy, čínske tieňové divadlo, preteky s neobvyklými prekážkami, hry na rozvíjanie obratnosti a tréning trpezlivosti... a veľa iných!
Objednať:
 

Caesar a zrada na Kapitole (Jaekel, Franziska)
11. Caesar a zrada na Kapitole (Jaekel, Franziska)
2,00 EUR (bežná cena 7,20 EUR)
dievčatá aj chlapci
Ako sa dostal Gaius Julius Caesar k moci? Ako žili ľudia v antickom Ríme? Ako bývali, čo jedli, ako trávili voľný čas? Táto kniha v napínavom krimipríbehu prináša deťom od 8 - 12 rokov hravým spôsobom fundované informácie z histórie.

Skupina zradcov pripravuje sprisahanie proti Caesarovi. Sprisahanci však netušia, že ich plány si náhodou vypočul dvanásťročný Marcus. Spolu so svojou sestrou Luciou sa zavesí zradcom na päty...

Poznávanie histórie bude s touto knižkou zábavou:

- Napínavý kriminálny príbeh
- 30 cvičení aj s riešeniami
- Prehľadná časová tabuľka
- Množstvo ilustrácií


Objednať:
 

Pre 5. - 7. ročník

Kamošky, schôdzky a tajomstvá pyžamových večierkov (Hopkins, Cathy)
12. Kamošky, schôdzky a tajomstvá pyžamových večierkov (Hopkins, Cathy)
3,50 EUR (bežná cena 7,49 EUR)
dievčatá
"Takže, Tídžej, páči sa ti niekto?"
Pokrútila som hlavou. "Ani nie."
"Tak prečo si tak očervenela?" spýtala sa Nesta.
"Nesta!" zahriakla ju Lucy.
"Čo? Čo?"
"Nechaj ju na pokoji," povedala Izzie.
Rozhodla som sa zapojiť. "No, myslím, že tu je jeden chalan," povedala som. "Ale správa sa ku mne skôr ako k jednému z chalanov, než ako k dievčaťu."


Therese Joanne (pre kamarátky Tídžej) prežíva ťažký rok. Najprv sa odsťahuje jej najlepšia kamarátka a potom sa zdá, že proti nej niečo má jej spolužiačka Wendy.

Tídžej má pocit, že ešte nikdy nebola taká osamelá. A navyše má problém s chalanmi. Správajú sa k nej rovnako ako k svojmu kamošovi a vôbec neberú na vedomie, že je dievča.

Keď sa Tídžej skamaráti s Lucy, všetko sa zlepší. Ale prijmú ju aj jej priateľky Nesta a Izzie? Dovolia jej preniknúť do sveta pyžamových večierkov, tajomstiev, zábavy a ponaučení? Dokážu Tídžej pomôcť, aby bola sama sebou a objavila, čo sa v nej naozaj ukrýva?
Objednať:
 

Do raja tadiaľto/Škoricové dievča (Hopkins, Cathy)
13. Do raja tadiaľto/Škoricové dievča (Hopkins, Cathy)
2,90 EUR (bežná cena 7,65 EUR)
dievčatá
India Jane, ktorú jej veľká a chaotická rodina nazýva Škoricové dievča, odmalička cestuje po celom svete. Uvíta preto rozhodnutie rodičov usadiť sa konečne v Londýne. Zakrátko sa však všetko opäť zmení a India Jane opäť musí cestovať- tentoraz do Grécka.
Objednať:
 

Diamanty a skaza (Havranie záhady 6) (Sedgwick, Marcus)
14. Diamanty a skaza (Havranie záhady 6) (Sedgwick, Marcus)
7,90 EUR (bežná cena 13,95 EUR)
dievčatá aj chlapci
Preklad z angličtiny: Tomáš Mečíř.

Záverečný diel série o humorno-strašidelných príhodách svojráznej rodiny lorda Dolnoviniča, žijúcej na hrade Druhoruk. Rozprávačom príbehu je strážca hradu, havran Edgar.

Hrad Druhoruk je na predaj. Lord Dolnovinič, Mäta, Slnovratka, Plesnivček, ba dokonca i Kámo, sú bezradní. Všade vládne chaos a beznádej a rodine zostáva len pár hodín na to, aby sa zbavila tajomného nebezpečného víru, zachránila všetkých pred niečím, čo sa poneviera po chodbách, a našla obrovské množstvo peňazí.

Pre ušľachtilého, trucovitého, mrzutého vtáka s Edgarovými schopnosťami je to takmer dostatočná výzva na to, aby sa obťažoval vstať z postele.

b

Objednať:
 

Chlapec odinakiaľ/Tancuj 5 (Pol, Anne-Marie)
15. Chlapec odinakiaľ/Tancuj 5 (Pol, Anne-Marie)
2,00 EUR (bežná cena 6,30 EUR)
dievčatá
Nina sa po prázdninách opäť zíde so svojimi kamarátkami. Žiaľ, ich priateľstvo dostáva trhliny. Zita a Alice žiarlia, pretože o ich priateľke sa píše v novinách. No Nina sa rýchlo vyrovná so sklamaním - pred školou na ňu čaká hiphopový tanečník Mo!
Objednať:
 

Biely lev/Storine, sirota z hviezd (D Anterny, Fredrick)
16. Biely lev/Storine, sirota z hviezd (D Anterny, Fredrick)
2,00 EUR (bežná cena 8,60 EUR)
dievčatá aj chlapci
Dievča Storine, ktoré žije na malej planéte Ectarus, sa stáva obeťou únosu, a vzápätí sa dostane do víru dramatických okolností, ktoré úplne zmenia jej život. V spoločnosti svojho jediného priateľa, bieleho levíčaťa Griffa, ktorý má nebezpečné telepatické schopnosti, sa ocitne v zajatí na palube vesmírnej lode Veľký kentaur, patriacej obávanému vesmírnemu pirátovi Marsorovi, ktorého vo vesmíre prenasleduje azda každý. Medzi pirátom a dievčaťom sa však postupne zrodí nečakané spojenectvo.. Je azda Storine stratenou Marsorovou dcérou? No prečo ju chce získať pre seba i záhadný špión v službách imperiálnej vlády?

Kto je v skutočnosti Storine? Podarí sa rozlúštiť znepokojujúce tajomstvo, zahaľujúce jej pôvod? ..
Objednať:
 

Nočná gazela (Gudule)
17. Nočná gazela (Gudule)
1,50 EUR (bežná cena 6,70 EUR)
dievčatá
Skvelé! Valentína bude hrať vo filme so slávnym Stephenom Woodom! Je to síce iba malá úloha, ale kamarátky jej veľmi závidia. Vo filmovom mestečku sa však začínajú diať čudné veci. Pomaly pribúdajú záhady a zjavuje sa i tajomný David a kôň bez jazdca...
Objednať:
 

Pre 7. - 9. ročník

Nebezpečné leto (3.diel série Jazdecký dvor Soví hrad (Link, Charlotte)
18. Nebezpečné leto (3.diel série Jazdecký dvor Soví hrad (Link, Charlotte)
5,50 EUR (bežná cena 8,99 EUR)
dievčatá
Z nemčiny preložil Vojtech Czobor.

Opäť sa stretávame s milovníčkami koní, so sestrami Angie a Dianou a ich priateľmi. Všetci prichádzajú na Soví hrad, aby tam strávili ďalšie nezabudnuteľné leto. Na Sovom hrade však vypukne šarlach, a tak sa všetci musia vrátiť domov.

Čo teraz? Ako stráviť leto?

Našťastie, Pat má možnosť odcestovať na ostrov Tenerife a môže so sebou zobrať aj svojich priateľov. Skvelé! Angie, Diana, Chris i pes Tobi neotáľajú a spolu s Pat sa vydávajú na dobrodružnú cestu. Po príchode na očarujúci ostrov zistia, že ich tam čaká ďalšie dobrodružstvo: dostanú sa na stopu nebezpečných pašerákov zvierat!

Objednať:
 

Pobozkať anjela je nebezpečné/Diví šialení anjeli 1. (Brezina, C. Thomas)
19. Pobozkať anjela je nebezpečné/Diví šialení anjeli 1. (Brezina, C. Thomas)
3,00 EUR (bežná cena 8,99 EUR)
dievčatá
Vicky a jej kamarátky založia detektívnu agentúru na pomoc zamilovaným. Na reklamný leták použijú fotografiu sochy anjela z parku. Vicky anjela pobozká, a ten bozk prevráti jej život hore nohami. Nič už nie je ako predtým a zrazu sa dejú čudné veci...
Objednať:
 

Kniha mŕtvych dní (Sedgwick, Marcus)
20. Kniha mŕtvych dní (Sedgwick, Marcus)
3,00 EUR (bežná cena 8,93 EUR)
chlapci
Dni medzi Vianocami a Novým rokom sú mŕtve dni, kedy sa po svete túlajú duchovia a mágia sa nebezpečne približuje k našim životom. Počas mŕtvych dní sa môže prihodiť čokoľvek.

Mág Valerián sa pokúša zachrániť si život, pretože inak bude musieť zaplatiť vysokú cenu za zmluvu, ktorú kedysi uzatvoril so zlom. Lenže v boji s démonickými silami postupne prehráva, i keď mu pomáha jeho sluha, sirota Chlapec, a dievčina, bystrá Rakyta. Vedno sa vydávajú na cestu, z ktorej niet úniku, o polnoci kopú na cintoríne a napokon ich pohltí čierňava zabudnutého podzemného mesta. Nikto z nich netuší, že práve Chlapec je ten, kto v rukách drží kľúče k osudom ich všetkých...

Kniha mŕtvych dní sa odohráva vo vzdialenom čase a priestore, na temných, nebezpečných miestach i na zamrznutom vidieku. Je to úžasný, veľkolepo gotický a fascinujúci príbeh so silnou zápletkou o moci, o všadeprítomnej hrozbe blížiaceho sa zla a o zúfalej mágii...
Objednať:
 

100 zábavných testov pre bláznov do testov  (Naud, Pascal)
21. 100 zábavných testov pre bláznov do testov (Naud, Pascal)
5,90 EUR (bežná cena 8,49 EUR)
dievčatá aj chlapci
Preklad z francúzštiny: Jela Mlčochová

Logické, vizuálne, bláznivé, jednoduchšie i zložitejšie, krátke i dlhé, slovom, ponúkame vám 100 zábavných testov, medzi ktorými si každý nájde tie, ktoré mu budú vyhovovať. Rozosmejú vás, odhalia vašu osobnosť a spôsobia, že budete pochybovať o VŠETKOM! Osamote alebo s priateľmi, zabávajte sa, premýšľajte, padnite do pasce nových dôkazov a zabudnite na to, čomu ste dosiaľ verili.

Urobte si test a nechajte sa prekvapiť!
Objednať:
 

READY - kniha 2: Cassandra (Féret-Fleury, M, Hullot-Guiot, M.)
22. READY - kniha 2: Cassandra (Féret-Fleury, M, Hullot-Guiot, M.)
8,40 EUR (bežná cena 12,99 EUR)
dievčatá aj chlapci
Preklad z francúzštiny: Jela Mlčochová

Ďalší titul zo série Ready.

1 kniha, 44 možností.

Od istého času máš zvláštne vidiny, predtuchy. Sníva sa ti o ľuďoch s mimoriadnymi schopnosťami a s očami, ktoré v noci žiaria. Nikomu si o tom nepovedala. Ani svojmu otcovi, ani svojim kamarátom. Máš príliš veľký strach, že ťa budú pokladať za blázna.

Dnes večer sa všetko zmení. Počas návratu z kina máš nehodu. Keď sa preberieš, si sama, vo vojenskej dodávake. Nevieš kam ťa vezú. No vieš, že si v nebezpečenstve.

Volať o pomoc, alebo predstierať bezvedomie:

Na výber máš dve možnosti, ktoré povedú buď k víťazstvu... alebo k prehre.
Vyberieš si správne?
Nezabudni: ty rozhodneš, ako ďalej.
Objednať:
 

Pre 9. ročník

Šialené! Som superstar! (Brezina, C. Thomas)
23. Šialené! Som superstar! (Brezina, C. Thomas)
5,00 EUR (bežná cena 10,50 EUR)
dievčatá
Sammi sa spolu s kamarátkou Rebeccou zúčastní na konkurze speváckej súťaže STARMAKER. Rebecca postúpi, no Sammi nie. Dostane však ponuku nahrať vlastné cédečko, ktoré sa vzápätí stáva hitom. Z priateliek sa stávajú rivalky. Kto bude ozajstnou hviezdou?
Objednať:
 

0.4 (Lancaster, Mike)
24. 0.4 (Lancaster, Mike)
4,50 EUR (bežná cena 9,99 EUR)
chlapci
Preklad z angličtiny: Tomáš Mečíř

Volám sa Kyle Straker a už neexistujem.

Takto sa začína príbeh Kyla Strakera, nahraný na starých zvukových kazetách.
Možno si myslíte, že tie kazety sú podvrh. Ale možno obsahujú históriu dávneho sveta
Pokiaľ to, čo tie kazety hovoria, je pravda, potom všetko, čo si myslíme, že vieme, je lož.
A ak všetko, čo vieme, je lož, znamená to, že ňou sme aj my?Objednať:
 

Anonymný rukopis (Ginsberg, Debra)
25. Anonymný rukopis (Ginsberg, Debra)
4,50 EUR (bežná cena 11,58 EUR)
dievčatá aj chlapci
Už ste niekedy mali pocit, že váš život je súčasťou románu? Intrigy, pomsta a skutočná láska - tento duchaplný román, zasadený do mimoriadne búrlivého prostredia exkluzívnej literárnej agentúry, udrží čitateľa v napätí až do poslednej stránky.
Objednať:
 

Keď zmiznú stopy (Backman, Elina)
26. Keď zmiznú stopy (Backman, Elina)
8,60 EUR (bežná cena 16,99 EUR)
dievčatá aj chlapci

Preklad z fínčiny: Soňa Vančová.

Číha pod hladinou pokojných vôd zlo? "Keď zmiznú stopy" je očakávané pokračovanie besrsellerového titulu "Keď zomrie kráľ".

Traja mladí muži pripravujú dokumentárny film o tajomnom pustovníkovi, ktorý žije na Ostrove oviec v Helsinkách. Jeden z nich však záhadne zmizne, potom druhý. Keď jedného nájdu mŕtveho v neďalekej prírodnej rezervácii, do veci sa zapojí polícia.

Novinárka Saana, ktorá sa zotavuje z prepracovania, sa dozvie, že brat jej kolegu sa stratil a rozhodne sa vytvoriť kriminálny podcast, aby s hľadaním pomohla. Medzitým policajný vyšetrovateľ Jan a jeho tím riešia zmiznutie a možnú vraždu tvorcov filmového dokumentu..

Keď mladí muži miznú a zomierajú, často sa to pokladá za nehodu. Je ale možné, že ich niekto skutočne prenasleduje?
Objednať:
 

Cárov syn/Floris 1 (Monsigny, Jacqueline)
27. Cárov syn/Floris 1 (Monsigny, Jacqueline)
6,00 EUR (bežná cena 12,99 EUR)
dievčatá
Preklad z francúzštiny: Jela Mlčochová

V roku 1717, keď cár Peter Veľký navštívil vo Francúzsku mladého kráľa Ľudovíta XV., náhodou stretol krásnu grófku Maximilienne de Villeneuve-Caramey.

Bolo to ako blesk z jasného neba. I keď bola mladá žena vydatá a mala dvojročné dieťa, rozhodla sa sprevádzať ruského cára do jeho domoviny. Táto cesta postupne zaviedla grófku a jej synov Adriena a Florisa, ktorý sa narodil z jej lásky k ruskému panovníkovi, z Paríža do Moskvy, Turecka, nádherného Petrohradu, na brehy Baltského mora i na šíre ukrajinské stepi. Hrdinovia na vlastnej koži zažijú luxus panovníckeho dvora, no i špinu a úbohosť väzenskej cely, krutú ruskú zimu, strach z vlkov, útoky banditov...

Tento romantický i dobrodružný román je jedným z najdojímavejších príbehov lásky, aké boli kedy napísané.


Objednať:
 

V dome (Le Roy, Philip)
28. V dome (Le Roy, Philip)
6,50 EUR (bežná cena 14,49 EUR)
dievčatá aj chlapci
Preklad z francúzštiny: Jela Mlčochová

Les.
Osamelý dom.
4 dievčatá, 4 chlapci.
Strašidelný večer len "pre zábavu".

Osem študentov strednej školy so zameraním na úžitkové umenie sa zvyklo v sobotu večer
zabávať v osamelo stojacom vidieckom dome. Jeden z nich pre zmenu navrhne, aby si usporiadali
strašidelnú párty. Cieľom hry je vystrašiť ostatných. Mladí ľudia sú však veľmi kreatívni, a tak
nevinné žarty zakrátko vystriedajú desivé scény. Atmosféra v dome začína byť napätá a keď vonku
vypukne búrka, skupina sa ocitne odrezaná od sveta. V dome sa čoskoro začnú ozývať zvláštne
zvuky, z ničoho nič sa objavujú padajúce kamene, bez stopy zmizne chlapec, potom dievča ... Párty
sa zmení na mrazivý večer plný hrôzy.

"Diabolsky účinné."
Michel Abescat, Télérama
"Rovnako návykové ako desivé."
Isabelle Réty, librairie Gwalarn
"Poriadna porcia strachu."
Sandrine Mariette, Elle
Objednať:
 

 

Objednávka

Kontaktná osoba:
Názov školy:
Ulica:
PSČ:
Mesto:
IČO:
DIČ:
Telefón:
E-mail:
Spôsob platby: Dobierka
Platba predom (predfaktúra)
Knihy posielame kuriérom na Vami uvedenú adresu školy.
Hrubo vyznačené polia sú povinné.
 Súhlasím s obchodnými podmienkami a záväzne objednávam vyššie uvedené tituly v celkovej hodnote EUR